top of page

Maść nagietkowa

_DSC7802.jpg
_DSC7779.jpg
AdobeStock_562534240.png

Lek Maść nagietkowa to sprawdzony i zaufany sposób na pielęgnację skóry. Dzięki naturalnym właściwościom nagietka, maść łagodzi podrażnienia i zapalenia skóry, a także wspomaga gojenie się drobnych ran. Lek Maść nagietkowa to lek tradycyjny, który cieszy się uznaniem od wielu lat.

Opakowanie: 25 g

O produkcie:

Kiedy stosować?

Lek Maść nagietkowa  jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Stosowany pomocniczo w leczeniu łagodnych stanów zapalnych skóry, pomocniczo do gojenia niewielkich zranień. 

Lek Maść nagietkowa a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Przeciwwskazania

Nie używaj maści nagietkowej, jeśli jesteś uczulony na nagietek lub inne kwiaty z tej samej rodziny (Złożone = Asteraceae), jeśli masz rany lub skaleczenia, albo jeśli masz zapalenie brodawek podczas karmienia piersią.

Prowadzenie pojazdów

Lek Maść nagietkowa nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów  i obsługiwania maszyn.

Środki ostrożności

W przypadku wystąpienia wyprysków, pęcherzyków lub innych objawów stanu zapalnego skóry należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Nie stosować w stanach zapalnych brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. 

Ulotka produktu dostępna jest tutaj:

bottom of page