top of page

Maść arnikowa

_DSC7792.jpg
_DSC7794.jpg
AdobeStock_55645924.png

Maść arnikowa to sprawdzony sposób na szybkie i skuteczne łagodzenie bólu i obrzęku po urazach. Jeśli zdarzy Ci się stłuczenie, skręcenie lub ukąszenie owada, sięgnij po tę naturalną maść, która działa przeciwzapalnie i przyspiesza gojenie. Maść arnikowa to także pomoc w reumatyzmie - poprawia krążenie i zmniejsza sztywność stawów.

Opakowanie: 10 g

O produkcie:

Kiedy stosować?

Lek Maść arnikowa jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

 

Stosowany pomocniczo w stłuczeniach (siniaki), skręceniach (z obrzękiem pourazowym), objawowo po ukąszeniach owadów oraz w dolegliwościach reumatycznych.

Lek Maść arnikowa a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Przeciwwskazania

Nie używaj maści arnikowej, jeśli jesteś uczulony na arnikę lub inne kwiaty z tej samej rodziny (Złożone = Asteraceae), jeśli masz rany lub skaleczenia, albo jeśli masz zapalenie brodawek podczas karmienia piersią.

Prowadzenie pojazdów

Lek Maść arnikowa  nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Środki ostrożności

W przypadku wystąpienia wyprysków, pęcherzyków lub innych objawów stanu zapalnego skóry należy skonsultować się z lekarzem.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. 

 

Nie stosować w stanach zapalnych brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. 

Ulotka produktu dostępna tutaj:

bottom of page