top of page

Maść szałwiowa

_DSC7809.jpg
_DSC7781.jpg
AdobeStock_552405921.png

Lek Maść szałwiowa to naturalny i sprawdzony sposób na pielęgnację skóry. Dzięki zawartości szałwii, maść łagodzi i leczy zapalenia skóry, a także zapewnia jej ochronę i odświeżenie. Lek Maść szałwiowa to lek tradycyjny, który ma długą tradycję i wiele pozytywnych opinii.

Opakowanie: 25 g

O produkcie:

Kiedy stosować?

Lek Maść szałwiowa jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Stosowany pomocniczo w stanach zapalnych skóry.

Lek Maść szałwiowa a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Przeciwwskazania

Nie należy go stosować na rozległe powierzchnie skóry lub na otwarte rany, ponieważ składniki maści mogą przenikać do krwiobiegu i działać ogólnie. Nie należy go stosować również, jeśli pacjent jest uczulony na jakikolwiek składnik leku. Leku nie wolno stosować u niemowląt i małych dzieci, a także u kobiet karmiących piersią, jeśli mają zapalenie brodawek sutkowych.

Prowadzenie pojazdów

Lek Maść szałwiowa nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Środki ostrożności

Przed rozpoczęciem stosowania leku Maść szałwiowa należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Nie stosować w stanach zapalnych brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. 

Ulotka produktu dostępna jest tutaj:

bottom of page