top of page

Maść rumiankowa

_DSC7790.jpg
_DSC7791.jpg
AdobeStock_572145014.png

Lek Maść rumiankowa to naturalny i skuteczny sposób na zdrową i piękną skórę. Dzięki zawartości rumianku, maść koi i łagodzi zapalenia skóry, a także zapewnia jej ochronę i regenerację. Lek Maść rumiankowa to lek tradycyjny, który ma bogatą historię i wiele zadowolonych użytkowników.

Opakowanie: 10 g

O produkcie:

Kiedy stosować?

Lek Maść rumiankowa jest przeznaczony do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach, którego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.

Stosowany pomocniczo w stanach zapalnych skóry.

Lek Maść rumiankowa a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Przeciwwskazania

Lek Maść rumiankowa nie jest przeznaczony dla każdego. Nie należy go stosować, jeśli pacjent jest uczulony na rumianek lub inne rośliny z rodziny Złożonych, takie jak np. chryzantemy, stokrotki czy nagietki. Leku nie wolno stosować u niemowląt, a u małych dzieci należy zachować ostrożność. Ponadto leku nie należy stosować w stanach zapalnych brodawek sutkowych u kobiet karmiących piersią.

Prowadzenie pojazdów

Lek Maść rumiankowa nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Środki ostrożności

Przed rozpoczęciem stosowania leku Maść rumiankowa należy omówić to z lekarzem lub farmaceutą.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

 

Nie stosować w stanach zapalnych brodawek sutkowych w okresie karmienia piersią. 

Ulotka produktu dostępna jest tutaj:

bottom of page