top of page

Maść majerankowa

_DSC7806.jpg
_DSC7776.jpg

Lek Maść majerankowa to naturalny i skuteczny sposób na pozbycie się kataru. Dzięki zawartości majeranku, maść łagodzi zapalenie błony śluzowej nosa i ułatwia oddychanie. Lek Maść majerankowa to lek pomocniczy, który szybko i bezpiecznie przynosi ulgę w przeziębieniu.

Opakowanie: 25 g

O produkcie:

Kiedy stosować?

Lek Maść majerankowa jest stosowany pomocniczo w stanach zapalnych błony śluzowej nosa (katar).

Lek Maść majerankowa a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje stosować.

Przeciwwskazania

Nie należy go stosować, jeśli pacjent jest uczulony na jakikolwiek składnik leku. Nie należy go stosować również u dzieci poniżej 1 roku życia, ponieważ może być dla nich zbyt silny. Lek Maść majerankowa jest lekiem dla dorosłych i starszych dzieci, którzy chcą pozbyć się kataru.

Prowadzenie pojazdów

Lek Maść majerankowa nie ma wpływu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn.

Środki ostrożności

Nie zaleca się wprowadzania preparatu do otworów nosowych, ponieważ podłoże maściowe hamuje pracę aparatu rzęskowego błony śluzowej.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza, że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Ulotka produktu dostępna jest tutaj:

bottom of page